Kod:2440 - Hızlı Donan Hobi Harcı - Beyaz - 5KG

155,00 TL
Stok Kodu:
DEVPA56479
Beğen0
İstek listesine Ekleyin
Benzer Ürünler
Açıklama

Çok erken yüksek dayanım sağlayan özel tip alçılar ve mukavemet arttırıcı kimyasallar içeren, polimer katkılı, akışkan tipte, tek bileşenli yüksek basınç mukavemetine sahip beton ve alçı bazlı hobi harcıdır. 25 kg toz için 5-5,25 Lt temiz su kullanımını öneriyoruz. Kalıptan çıkma süresi ortam sıcaklığına bağlı olmakla birlikte 15-20 dk’dır.

Kullanım Alanları

Hediyelik eşya sektöründe vazolar, saksılar, dekoratif süs eşyaları, Kalınlığı 1-2 cm aralığında tüm model kalıplarında , Beton ve alçı görünümü istenen tüm modellerde kullanılır.

Özellikleri ve Avantajları

Sınırsız tasarım olanağı. Pürüzsüz yüzey.  Kısa zamanda donma. Erken kuruma.  Kolay hazırlanır ve uygulanır. Kendiliğinden yayılım gösterir. Yüksek basınç mukavemetine sahiptir. Çatlama direnci yüksektir. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

hobi harçlarının dökümleri kişiden kişiye göre değişiyor. Bazı müşterilerimiz geri kötü dönüşleri oluyor ve ziyaret ettiğimizde harcı yanlış su oranı ile karıştırdıkları ile karşılaşıyoruz.

Su oranları çok önemli. Önerilen su oranına uyulmaz ise ve çok su katılırsa geç donma, çatlama gibi sorunlarla karşılaşılabilirler. Az su oranı ile dökümde erken donma ile karşılaşabilirler

Su oranları şu şekildedir; 

Gri %20-21

Beyaz ve inci beyaz %30

Daha FazlaShow less
Ürün Detayları
DEVPA56479

Bilgi kartı

Gram
5 KG
Renk
Beyaz
Figür
Hızlı Donan Hobi Harcı
Yorumlar
Yorum yok

Menu

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

WhatsApp Sipariş